محل تبلیغات شما

یک کارشناس تغذیه معتقد است: مصرف ژله و پاستیل اگر عاری از مواد افزودنی و قند باشد، می تواند برای ترمیم مفاصل و اسخوان ها مفید باشد. مریم شیرمستی در خصوص اینکه آیا ژله و پاستیل واقعا برای استخوان ها مفید هستند، گفت: ماده اصلی تشکیل دهنده ژله و پاستیل نوعی پروتئین حیوانی است و از همین رو می تواند برای استخوان ها و مفاصل مفید باشد.

طرز تهیه ژله

به گفته این کارشناس تغذیه، "گلوکوز آمین" و "کندراتین سولفات" از جمله مواد موجود در ژله و پاستیل هستند که برای استخوان مفید است .

وی با بیان اینکه مشابه این پروتئین در آب مرغ وجود دارد، ادامه داد: به همین دلیل وقتی که آب مرغ را در یخچال نگهداری می کنیم، حالت ژله ای می گیرد.

این کارشناس تغذیه با اشاره به قند و افزودنی هایی که به انواع ژله و پاستیل اضافه می شود، ادامه داد: وجود این مواد می تواند اثر مفید ژله و پاستیل را خنثی و چاقی و اضافه وزن ایجاد کند.

شیرمستی به افراد توصیه کرد: اگر می خواهند از ژله استفاده کنند از ورق های ژلاتینی موجود در بازار که از قند و افزودنی عاری هستند، استفاده کنند.

وی یادآوری کرد: می توان ژلاتین را با آبلیمو و عسل استفاده کرد و چون یک ترکیب پروتئینی است مصرف آن برای میان وعده مفید است.

این کارشناس تغذیه اظهار کرد: مصرف اینگونه ژله ها یک بار در هفته توصیه می شود.

شیرمستی معتقد است: مصرف ژله و پاستیل بدون افزودنی برای ترمیم مفاصل، رفع التهاب استخوان ها و . مفید است.

منبع

معرفی بهترین برندهای قهوه فوری موجود در ایران

راهنمای خرید یک کتری برقی با کیفیت و قیمت مناسب

شکلات تلخ و خواص آن برای پوست

ژله ,پاستیل ,مفید ,ها ,مصرف ,افزودنی ,ژله و ,و پاستیل ,می تواند ,استخوان ها ,مفید است

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
John's life نیکو آموزش آنلاین زبان انگلیسی ظهورنزدیک backlinkjunk mikaeilchat روزانه های یک نویسنده نوپا inenillon BURNING PARADISE کوشا فیلم kooshafilm