محل تبلیغات شما

چندین دلیل دیگر برای نامگذاری قهوه آورده شده که یکی از مشهورترین های آن این است که این واژه از یک زبان اتیوپیایی یا یک زبان آفریقایی دیگر گرفته شده باشد و در اصل نام منطقه ای به نام کفا در جنوب غربی اتیوپی بوده است. گمان می رود که گیاه قهوه در ابتدا آن جا یافت شده، در ضمن مردم آن منطقه به این گیاه بون می گویند.

ابوعلی سینا، حدود هزار سال قبل در کتاب خود شرح جامعی در مورد قهوه آورده که البته ایرانیان در آن عصر بر آن نام بونو نهاده بودند و بوعلی نیز همین واژه را به کار بسته است. این واژه ای است که هنوز در اتیوپی آن را به کار می برند. بوعلی سینا قهوه را به منظور تحریک بیماران افسرده، مورد استفاده قرار داده است.

قهوه فوری یک نوشیدنی به دست آمده از دانه های قهوه به عمل آمده و فرآوری شده است. قهوه فوری را با روش های مختلفی تولید می کنند. در برخی مناطق ایران، قهوه فوری را با نامنسکافهمی شناسند. از مزایای قهوه های فوری می توان به سرعت آماده سازی، وزن و حجم کم جهت حمل و نقل در مقایسه با دانه قهوه و عمر مفید طولانی اشاره کرد. برندهای مختلفی به تولید قهوه فوری می پردازند اما ما قصد داریم بهترین مارک قهوه فوری را به شما معرفی کنیم.

بهترین مارک قهوه فوری

مهمترین دلیلی که باعث شده است قهوه فوری در میان ما جا بیافتد کمبود زمان است، زیرا همه ما می دانیم که بسیاری از مارک های قهوه فوری از کم کیفیت ترین قهوه ها استفاده می کنند. در اینجا قصد داریم با معرفیبهترین مارک قهوه فوریکار شما را برای انتخاب ساده تر کنیم.

قهوه فوری علی کافه

یکی از برندهای مشهور تولید کننده قهوه فوری، علی کافه است. محصولات متنوعی توسط این برند تولید و به بازار عرضه شده است که از آن میان می توان به علی کافه بلک، سیلور، گلد و . اشاره کرد. نکته جالب توجه در خصوص برند علی کافه این است که محصولات بدون قند و رژیمی نیز برای مصرف کنندگان خود تولید می کند

قهوه فوری نسکافه

نسکافه، اولین قهوه فوری جهان است که در 0 کشور دنیا به فروش می رسد. این محصول با عطر و طعم بی نظیر خود جای خود را در دل مردم جهان به خوبی باز کرده است. در بیشترین نقاط جهان افراد انواع قهوه به خصوص قهوه فوری را با نام نسکافه می شناسند. و این برند سوئیسی را در جایگاه ممتاز تولید قهوه قرار داده است.

قهوه فوری کلاسنو

کلاسنو نوشیدنی خوش عطر و شگفت آوریست که هیچ چیز کم ندارد، قابل مقایسه با دیگرنوشیدنی ها نبوده و نمی توان آن را از دست داد. قهوه خورهای حرفه ای می دانند که هر فنجان قهوه به کیفیت قهوه روزی پر از خوشمزگی را برای آن ها رقم خواهد زد. این برند محصول کشور مای است.

قهوه فوری جیکوبز

یوهان جیکوبز در سال ۱۸۹۵ کار خود را با افتتاح یک کافی شاپ ویژه در برمن آغاز کرد. و بعد از گذشت سال ها امروزه یکی از قدرتمند ترین تولید کنندگان قهوه، انواع قهوه فوری، کپسول و . در آلمان تبدیل شده است. که محصولات آن به کشورهای مختلف از جمله ایران صادر می شود.

قهوه فوری دیویدف

دیویدف یکی از معروف ترین قهوه های فوری دنیا را تولید می کند. این قهوه کیفیت بالا و طعمی موزون دارد. قهوه فوری دیویدف از مرغوب ترین دانه های قهوه ی عربیکا تهیه شده است. این قهوه دارای رایحه و طعمی قوی و به یاد ماندنی است که هم در بسته بندی و هم در طعم از جمله بهترین هاست. طعم خاص این قهوه اعلا از چند لایه تشکیل شده است. در لایه رویی تلخی غلیظ و ترشی ملایم آن پرزهای چشایی شما را سرحال خواهند آورد.

معرفی بهترین برندهای قهوه فوری موجود در ایران

راهنمای خرید یک کتری برقی با کیفیت و قیمت مناسب

شکلات تلخ و خواص آن برای پوست

قهوه ,فوری ,تولید ,های ,برند ,مارک ,قهوه فوری ,است که ,شده است ,است قهوه ,را با

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی