محل تبلیغات شما

کاکائو بومی آمریکای جنوبی، و آمریکای مرکزی است و دست کم به درای پنج هزار سال در این منطقه ها کشت می شده است. بجامانده های شیمیایی که در سفال های باستانی یافته شده نشان می دهد که مردم بومی منطقه ای که امروز در نزدیکی اکوادور زندگی می کردند، کاکائو را به عنوان خوراک، دارو و نوشیدنی به کار می گرفتند. یافته های باستان شناسی نشان دهنده کشت و بکارگیری خوراکی از این مایه در هندوراس نزدیک به 1100 سال پیش از میلاد مسیح است. شکلات در آمریکای مرکزی، نوعی کالای لوکس انگاشته می شد و دانه های کاکائو هم به عنوان پول به کار می گرفتند. در گذشته شکلات بیشتر در نوشیدنی های شکلاتی کاربرد داشته است.

خواص شکلات تلخ در لایه برداری

آیا می دانید که برخی از خواص شکلات تلخ به واسطه داشتن مقدار زیاد کافئین در آن است؟ یکی دیگر از خواص شکلات تلخ که این روزها بیشتر به درد ما می خورد، خواص لایه برداری آن است. روزانه پوست ما با مواد آلوده و همچنین امواج خورشید در تماس است و این میزان از برخورد آلاینده ها با پوست باعث خواهد شد تا لایه از سلول های فرسوده و مرده روی پوست ما ایجاد شود. برای از بین بردن لایه ها نیاز به لایه برداری دارید.

خواص شکلات تلخ به دلیل داشت کافئین کافی در اینجا خود را نشان می دهد چرا که با مصرف کردن شکلات تلخ سلول های تازه شروع به رشد خواهند کرد و سلول های مرده اندک اندک از سطح پوست دفع می شوند. به همین دلیل ساده است که بیشتر کرم های صورت دارای مقدار زیادی کافئین هستند.

(شکلات تخته ای فودوتو)

خواص شکلات تلخ برای درخشش پوست

پوست درخشان یکی از آرزوهای هر کسی می تواند باشد. اما درخشش پوست به عوامل گوناگونی بستگی دارد که از جمله آن ها می توانیم به استرس اشاره کنیم. استرس باعث خواهد شد تا واکنش های رادیکالی روی پوست افزایش پیدا کند. از این رو سلول ها تازگی خود را به سرعت از دست خواهند داد. اما در این میان مواردی همانند خواص شکلات تلخ وجود دارد که می تواند درخشش پوست شما را دوباره به خودتان بازگرداند.

خوردن شکلات تلخ به میزان زیادی از استرس شما می کاهد و به این طریق علاوه بر فوایدی که قبلاً برای خواص شکلات تلخ برشمردیم، باعث خواهد شد تا پوست درخشان تری داشته باشید.

معرفی بهترین برندهای قهوه فوری موجود در ایران

راهنمای خرید یک کتری برقی با کیفیت و قیمت مناسب

شکلات تلخ و خواص آن برای پوست

شکلات ,پوست ,تلخ ,های ,خواص ,لایه ,شکلات تلخ ,خواص شکلات ,لایه برداری ,تلخ به ,شد تا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی