محل تبلیغات شما

یک کارشناس تغذیه معتقد است: مصرف ژله و پاستیل اگر عاری از مواد افزودنی و قند باشد، می تواند برای ترمیم مفاصل و اسخوان ها مفید باشد. مریم شیرمستی در خصوص اینکه آیا ژله و پاستیل واقعا برای استخوان ها مفید هستند، گفت: ماده اصلی تشکیل دهنده ژله و پاستیل نوعی پروتئین حیوانی است و از همین رو می تواند برای استخوان ها و مفاصل مفید باشد.

طرز تهیه ژله

به گفته این کارشناس تغذیه، "گلوکوز آمین" و "کندراتین سولفات" از جمله مواد موجود در ژله و پاستیل هستند که برای استخوان مفید است .

وی با بیان اینکه مشابه این پروتئین در آب مرغ وجود دارد، ادامه داد: به همین دلیل وقتی که آب مرغ را در یخچال نگهداری می کنیم، حالت ژله ای می گیرد.

این کارشناس تغذیه با اشاره به قند و افزودنی هایی که به انواع ژله و پاستیل اضافه می شود، ادامه داد: وجود این مواد می تواند اثر مفید ژله و پاستیل را خنثی و چاقی و اضافه وزن ایجاد کند.

شیرمستی به افراد توصیه کرد: اگر می خواهند از ژله استفاده کنند از ورق های ژلاتینی موجود در بازار که از قند و افزودنی عاری هستند، استفاده کنند.

وی یادآوری کرد: می توان ژلاتین را با آبلیمو و عسل استفاده کرد و چون یک ترکیب پروتئینی است مصرف آن برای میان وعده مفید است.

این کارشناس تغذیه اظهار کرد: مصرف اینگونه ژله ها یک بار در هفته توصیه می شود.

شیرمستی معتقد است: مصرف ژله و پاستیل بدون افزودنی برای ترمیم مفاصل، رفع التهاب استخوان ها و . مفید است.

منبع

معرفی بهترین برندهای قهوه فوری موجود در ایران

راهنمای خرید یک کتری برقی با کیفیت و قیمت مناسب

شکلات تلخ و خواص آن برای پوست

ژله ,پاستیل ,مفید ,ها ,مصرف ,افزودنی ,ژله و ,و پاستیل ,می تواند ,استخوان ها ,مفید است

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی